fundacja
aktywizacji osób niepełnosprawnych

logo agere fundacji strona główna

fundacja

agere fundacja

aktywizacji osób niepełnosprawnych

jest zarejestrowana pod numerem krs 0000915006

chcesz napisać? kontakt@agere.org.pl

2023 (c) agencja kreacji internetowej witryny agere z ramienia agere fundacji aktywizacji osób niepełnosprawnych

witryna stworzona przy użyciu narzędzia do dizajnu framer.com i utrzymywana dzięki uprzejmości framer.com

co oznacza to hasło? czy można działać, rozwijać się, uprawiać sport, fotografować, pisać, grać, uczyć, jeździć lub podróżować pomimo niepełnosprawności!?

Też kiedyś się odważyłem i wiem, że można. I warto! Co więcej, wielu to robi, działa pomimo niepełnosprawności!

co oznacza to hasło? czy można działać, rozwijać się, pisać, uprawiać sport, fotografować, pisać, grać, uczyć

sprawdź ten temat - wejdź na witrynę kampanii społecznej na rzecz aktywności osób niepełnosprawnych #pomimo #niepełnosprawności i sam zobacz