fundacja
aktywizacji osób niepełnosprawnych

logo agere fundacji strona główna

fundacja

agere fundacja

aktywizacji osób niepełnosprawnych

jest zarejestrowana pod numerem krs 0000915006

chcesz napisać? kontakt@agere.org.pl

2023 (c) agencja kreacji internetowej witryny agere z ramienia agere fundacji aktywizacji osób niepełnosprawnych

witryna stworzona przy użyciu narzędzia do dizajnu framer.com i utrzymywana dzięki uprzejmości framer.com

walka i możliwości

pomimo niepełnosprawności

jakie są realia niepełnosprawności, jakie problemy i wyzwania ma przed sobą każdy niepełnosprawny człowiek czy to na wózku, z chodzikiem, z psem przewodnikiem lub na kulach?

jakie możliwości ma osoba niepełnosprawna, co daje nam Państwo lub przedsiębiorcy, by lepiej żyć w tym niedostosowanym z reguły otoczeniu. Z czego możemy i powinniśmy korzystać na drodze do aktywności?

czytając artykuły agere dowiesz się, czego doświadczają inne osoby, z czym się mierzą pomimo niepełnosprawności, ale jakie też widzą możliwości działania

każdy z nas ma przemyślenia na temat niepełnosprawności podziel się swoimi problemami i zwycięstwami lub po prostu napisz o dowolnym ważnym dla ciebie temacie związanym z niepełnosprawnością

napisz i wyślij na artykuly@agere.org.pl, ja zajmę się resztą